Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 331

19228.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

Vegyes Beatles-sel és John Lenonnal kapcsolatos könyv tétel, 3 db:   Ungvári Tamás: Új Beatles biblia. A négy apostol mítosza. Bp., 2011, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;   John Lennon: Boldog karácsonyt! - Happy Christmas! Bp., 1990, Édesvíz Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.;   John Lennon: Kövér dudor Eric Hearble fején. Ford.: Hideg János. Ad Absurdum Könyvek. [Bp.], 1995, Háttér Kiadó. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.;
19229.

Vegyes Beatles-sel és John Lenonnal kapcsolatos könyv tétel, 3 db: Ungvári Tamás: Új Beatles biblia. A négy apostol mítosza. Bp., 2011, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.; John Lennon: Boldog karácsonyt! - Happy Christmas! Bp., 1990, Édesvíz Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.; John Lennon: Kövér dudor Eric Hearble fején. Ford.: Hideg János. Ad Absurdum Kön...

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86

Krúdy Gyula: Pest-Budai hangulatok és Álmoskönyv. Bp., 2013-1981, Alinea - Magvető. Kiadói papírkötés, és kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, az első kötet volt könyvtári példány.
19230.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Frank Schätzing: Raj. Ford.: Losonc Csaba. Bp., én., 2000., Athenaeum. Kiadói kopott keménykötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
19231.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Thomas Hatton: Skizzierende Aquarell-Malerei. Anleitung für Anfänger. Mit Autorisation der Vergsfirma Winsor & Newton Übersetzt von Otto Marpurg. Mit einem Anhang: Praktische Winke für Anfänger im Aquarellmalen. Hozzákötve: A. Rinneberg: Das Landschaftszeichnen. Eine Anleitung für Anfänger. Hozzákötve:  E. Von. Taund: Die Farbstiftmalerei. Hozzákötve: Arthur Gruber: Das Federzeichnen. Hozzákötve: A. Rinneberg: Skizzieren auf Wanderungen. Hozzákötve: W. Williams: Landschaftsmalerei in Oel. Ravensburg,én.,Otto Maier. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, az elején a színes kihajtható tábla javított, hiányos, bekötött papírborítókkal.
19232.

Thomas Hatton: Skizzierende Aquarell-Malerei. Anleitung für Anfänger. Mit Autorisation der Vergsfirma Winsor & Newton Übersetzt von Otto Marpurg. Mit einem Anhang: Praktische Winke für Anfänger im Aquarellmalen. Hozzákötve: A. Rinneberg: Das Landschaftszeichnen. Eine Anleitung für Anfänger. Hozzákötve: E. Von. Taund: Die Farbstiftmalerei. Hozzákötve: Arthur Gruber: Das Federzeichnen. Hozzákötve: ...

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Révai Nagy Lexikona I-XXI. kötet. (Teljes! 21 kötet) Szekszárd, 1989-1996, Szépirodalmi-Babits Könyvkiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
19233.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43

Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerk.: Király György. 1. sorozat 5.-8. szám. Bp., 1982, Magvető. Az 1921. évi kiadás (Gyoma, Kner) hasonmás kiadása. Papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
19234.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerk.: Király György. 2. sorozat 9-11 szám. Bp., 1982, Magvető. Az 1922. évi kiadás (Gyoma, Kner) hasonmás kiadása. Papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
19235.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Richard Webster: Miben tévedett Freud? Európa, Budapest, 2002. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
19236.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Természetvédelem '94. Szerk.: dr. Tardy János. Kiadói papírkötésben.
19237.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

19239.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

19240.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft