Albisy Katalin: Kova Gyuri és társai. Elbeszélesek. Bp., 1902, Rákosi Jenő (Budapesti Hirlap-ny.), 308+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Vízváry Vilmosné: Égő szív. Válogatott írások. Huzella Emlékek. Szerk.: Kasperkiewiczné Szalay Katalin. A szerkesztő, Kasperkiewiczné Szalay Katalin által DEDIKÁLT példány ("Kaspi Kati".) Göd-Alsógöd, 2003., A+V, A Gödi Ifjúságért. Kiadói papírkötés.
Bartis Ferenc: Örökbe fogadtam a Földet. Iránytű pokoljáróknak. Bp., 2001, Codex Print - Összmagyar Testület - A CÉH. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.