Juhász József: ,,Rend, erő, becsület"? Beszélgetések politizáló szkinhedekkel és róluk másokkal. Bp., 2003, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Ohnet György: Az élet harcai. (Panin Szergiusz.) II. köt. Ford.: Fái J. Béla. Bp., 1882., Révai. Kiadói papírkötés, a borító szélein egészen kis szakadásokkal, a gerincen sérülésnyommal.
Szivós Béla: András gazda, vagy mi lett a szolgalegényből. I-II. köt. Vasárnapi Könyvtár. Negyedik évfolyam 3-4. sz. Bp., 1897, Fraklin. Kiadói papírkötés.
Labé, Louize: Szonettek. Az eredeti francia szöveg és a magyar fordítás párhuzamos kiadása. Ford.: Franyó Zoltán. Bp., 1937, Cserépfalvi, (2)+49+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, nagyrészt felvágatlan lapokkal. Számozott (79./300) példány.
Bisztray Ádám: Tavaszra nyíló ablak. (Válogatott versek, 1964-1984). Békéscsaba, 1984. Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérülésekkel. Számozott (90./250), a szerző által aláírt példány.
Johannes Secundus: Csókok könyve. Ford.: Mészöly Gedeon. Bp., 1921, Rózsavölgyi és Társa, 33+(1) p. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti papírborító egy része az elülső borítóra kasírozva, tulajdonosi névbejegyzéssel. Megjelent 500 példányban.
Kántás Balázs: Árral szemben. Tíz irodalmi (eset)tanulmány. Bp., 2014, Hungarovox. Kiadói papírkötés. A szerző, Kántás Balázs (1987- ) irodalomtörténész, költő, műfordító által Vadász János részére DEDIKÁLT példány.
Cooper, James Fenimore: Az utolsó mohikán. Ford.: Réz Ádám. Novi Sad (Újvidék), 1959, Fórum. A borítót és a rajzokat Sztojnics Mirko készítette. Kiadói félvászon-kötés, foltos borítóval, kissé fakó gerinccel.
Nagyharang Ujságirók Könyvtára 4-5. sz.: Lakatos László: Panoptikum. Bp., [1912], Nagyharang, 126+2 p. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt borítóval, sérült gerinccel.; Fényes László: Az élet meséi. Bp.,[1912], Nagyharang, 127+1 p. Átkötött papírkötés, az eredeti borító felhasználásával.;
A forradalmi Ady. Szakasits Árpád előszavával. A versek és cikkek kiválasztását Erdődy János és dr. Szalai Sándor végezte. Az eredeti borító Berény Róbert grafikája. Bp.,(1945),Népszava, (Hungária-ny.), 227 p. A borító Berény Róbert munkája és Bíró Mihály jellegzetes 1919-es plakátjának felhasználásával készült. Kiadó illusztrált papírkötés, sérült, részben hiányos gerinccel, foltos borítóval, a h...
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.