Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 331

4 db régi könyv: Alföldi András: Magyarország népei és a Római Birodalom. Kincsestár 42. sz. Bp., 1934, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. + Móricz Zsigmond: Házasságtörés. Bp., 1923, Athenaeum. Fáy Dezső rajzaival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. + A kis magyar mint köszöntő. Magyar köszöntők és levelek. Összeáll.: Bácsi József. Bp., [1903], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval. + Dánielné Lengyel Laura: Rákóczi fejedelem a Napkirály udvarában. Bp., é.n., Athenaeum. A borító és a rajzok Fáy Dezső munkái. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
19036.

4 db régi könyv: Alföldi András: Magyarország népei és a Római Birodalom. Kincsestár 42. sz. Bp., 1934, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. + Móricz Zsigmond: Házasságtörés. Bp., 1923, Athenaeum. Fáy Dezső rajzaival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. + A kis magyar mint köszöntő. Magyar köszöntők és levelek. Összeáll.: Bácsi József. Bp., [1...

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

19037.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Maurice Druon: Az elátkozott királyok. I-VII. kötet. [Teljes]. Ford.: Gyáros Erzsébet. Bp., 1999-2000, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
19038.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Gáspár Anna 3 db DEDIKÁLT könyve: Farkasréti kirakós. Szubjektív tájtörténet; Tárlatvezetés; Naspolya. Családi emlékkönyv 1810-2016. Bp., 2013-2018, szerző kiadás. Kiadói papírkötés.
19039.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

19040.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Christopher Reich: A nagy összeesküvés. Ford.: Odze György. Bp., 2002, Zagora 2000 Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19041.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

19042.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Dégh Linda: Pandur Péter meséi. I-II. köt. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel kíséri: - -. Ortutay Gyula bevezetőjével. Új Magyar Népköltési Gyüjtemény III-IV. Bp., [1941], Budapesti Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Bölcsészeti Karának Magyarságtudományi Intézete - Franklin-Társulat, 1 t.+292 p.; 284 p. Papírkötésben, sérült borítóval, pótolt gerinccel, nagyrészt felvágatlan lapokkal, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
19043.

Dégh Linda: Pandur Péter meséi. I-II. köt. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel kíséri: - -. Ortutay Gyula bevezetőjével. Új Magyar Népköltési Gyüjtemény III-IV. Bp., [1941], Budapesti Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Bölcsészeti Karának Magyarságtudományi Intézete - Franklin-Társulat, 1 t.+292 p.; 284 p. Papírkötésben, sérült borítóval, pótolt gerinccel, nagyrészt felvágatlan lapokkal, hely...

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Gárdonyi Géza munkái sorozat 3 kötete: Göre Gábor: Tapasztalatok vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok; Kátsa; Göre Martsa lakodalma. Bp., é.n., Dante. Kiadói ezüstözött egészvászon sorozatkötésben.
19044.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Nyitott ajtók. Az Irodalmi Jelen egypercesnovella-pályázatának díjazott és legsikeresebb írásai. Arad, 2011, Irodalmi Jelen Könyvek. Kiadói papírkötés. A kötetben szereplő novellák szerzői által aláírt példány (össz. 10 db aláírás).
19045.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Tandori Dezső: Helyből távol. Bp., 1981, Kozmosz Könyvek. Első kiadás. A borító Ponori Thewrewk Ajtony munkája. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval.
19046.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Petőfi Sándor szerelmi költeményei s bordalai 1842-1849. Eredeti kéziratok és kiadások alapján szerkesztett kiadás. Bp., 1890, Athenaeum, 242 p. A címképen Pollák Zsigmond Petőfi Sándornét ábrázoló metszetével. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a gerincen kis sérülésekkel, enyhén foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
19047.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft