1942 Zilahy Lajos: Ami a romok alatt s ami a romok felett van, írta: - -. Híd különszám, 1942. szept. 15. III. évfolyam 28. szám, Főszerk.: Zilahy Lajos. Bp., Athenaeum, hajtott,kis szakadásokkal, 16p
Szondy György: A bőrmedália lovagjai. Ifjúsági regény. P. Laczkovich Zsófi rajzaival. Bp., 1943, Uj Idők (Singer és Wolfner), 176 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, sérült, szétvált fűzéssel, a lapok egy része kijár.
Erdélyi József: Árdeli szép hold. Egy költő gondolatai a magyar nyelvről. Bp., 1939, Magyar Élet ("Jövő"-ny.), 158+(2) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis folttal.
Molnár Antal: Versek. Bp., 1911, szerzői kiadás (Márkus Samu-ny.), 64 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis sarokhiánnyal. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Szépfalusi-Vörös-Beregszászi-Kontra: A magyar nyelv Ausztriában és Szlovéniában. Kontra Miklós által DEDIKÁLT! Bp.-Alsóörs-Lenda, 2012, Gondolat Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.