Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 293

Világhíres festők, 26 kötet. Teljes sorozat! Szerk.: Kézdy Beatrix. Bp., 2010-2011, Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18437.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
The Sacco di Budapest and depredation of Hungary 1938-1949. Works of art missing from Hungary as a result of the second world war. Szerk.: Mravik, László. Bp., 1998., Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, a gerincen címkével, jó állapotban. Benne Pokorni Zoltán (1962-) oktatási miniszter ajándékozási soraival, aláírásával a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma fejléces papíron.
18438.

The "Sacco di Budapest" and depredation of Hungary 1938-1949. Works of art missing from Hungary as a result of the second world war. Szerk.: Mravik, László. Bp., 1998., Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, a gerincen címkével, jó állapotban. Benne Pokorni Zoltán (1962-) oktatási miniszter ajándékozási soraival, aláírásával a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma fejléces papíron.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Vera Molnar: Egy százalék rendetlenség. One Percent Disorder. Vera Molnar életműkiállítása az egri Kepes Intézetben. The Ouvre Exhibition of Vera Molnar at the Kepes Institute, Eger. Eger, 2012, Kepes Intézet/Képes Intitute. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Rendkívül ritka Vera Molnar életműkiállítási katalógus! Kifejezetten gyűjtői darab.
18439.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Grafikai Művészetek Könyvtára I-V., VII-XIV. kötetek. Szerk. és kiadja: Novák László.  1. köt.: Novák László: Grafikai sokszorosító művészetek.;  2-3. Lőwy Salamon - Novák László: Betűművészet. 1-2. köt.;  4. Dukai Károly - Novák László: Grafikai rajz és metszés.; 5. Walter Ernő - Novák László: A színek világa.; 7-13. Novák László: A nyomdászat története. 1-7. köt.;  14. Novák lászló: Betűszedés.;  Bp., 1925-1930., Világosság ny. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, néhány lap sarkán szamárfüllel. Nem teljes, a VI. kötet hiányzik.
18440.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Id. Vasilescu János gyűjteménye. / The Collecton of János Vasilescu Sr. Szerk.: Kolozsváry Marianna. Bp., 1999, id. Vasilescu János (Gyoma, Knyer-ny.), 327 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18441.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
18442.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
18443.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
18444.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
18445.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Bajkay Éva: Uitz Béla. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel, Uitz Béla műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
18446.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Kunstpreisjahrbuch 1974-1975. Band XXX. Zusammengestellt von Dr. Hertha Wellensiek und Dr. Robert Keyszelitz. (Műtárgykatalógus és árjegyzék). München, 1975, Kunst und Technik Verlags-GmbH. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
18447.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Alte Basler Glasmalkunst. / Vitraux balois de lepoque de la Renaissance. Basel, é.n., Schweizerische Kreditanstalt, 12 szt. lev. + 12 (egészoldalas, színes képek) t. Német és francia nyelven. Kiadói mappában, kissé sérült kartontokban.
18448.

Alte Basler Glasmalkunst. / Vitraux balois de l'epoque de la Renaissance. Basel, é.n., Schweizerische Kreditanstalt, 12 szt. lev. + 12 (egészoldalas, színes képek) t. Német és francia nyelven. Kiadói mappában, kissé sérült kartontokban.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft