https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 293

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ráday Mihály: Városvédőbeszédek I-II. Bp., 1988, Széchényi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18545.

Ráday Mihály: Városvédőbeszédek I-II. Bp., 1988, Széchényi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Bódy Gábor. 1946-1985. Életműbemutató. Szerk.: Beke László, Peternák Miklós. Bp., 1987, Műcsarnok - Művelődési Minisztérium Filmfőigazgatóság, 335+(1) p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
18546.

Bódy Gábor. 1946-1985. Életműbemutató. Szerk.: Beke László, Peternák Miklós. Bp., 1987, Műcsarnok - Művelődési Minisztérium Filmfőigazgatóság, 335+(1) p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Farkas Zsuzsa: Embermásoló. Borsos József festőművész fényképeinek története. (Veszprém 1821. december 20. - Budapest 1883. augusztus 19.) A szerző, Farkas Zsuzsa (1957-) művészettörténész által DEDIKÁLT példány. A magyar fotográfia történetéből 48. Kecskemét, 2009., Magyar Fotográfiai Múzeum. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal, közte Borsos Miklós fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Ritka!
18547.

Farkas Zsuzsa: Embermásoló. Borsos József festőművész fényképeinek története. (Veszprém 1821. december 20. - Budapest 1883. augusztus 19.) A szerző, Farkas Zsuzsa (1957-) művészettörténész által DEDIKÁLT példány. A magyar fotográfia történetéből 48. Kecskemét, 2009., Magyar Fotográfiai Múzeum. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal, közte Borsos Miklós fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Marilyn Menago: Princeton. History and Architecture. Atglen,2007,Schiffer Pub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
18548.

Marilyn Menago: Princeton. History and Architecture. Atglen,2007,Schiffer Pub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1935 Mühlbeck Károly vidám fejlécei. Előszó: Herczeg Ferenc. Bp., 1935, Új Idők. Kiadói haránt-alakú papírkötésben, sérült, kissé foltos borítóval, helyenként sérült lapszélekkel.
18549.

1935 Mühlbeck Károly vidám fejlécei. Előszó: Herczeg Ferenc. Bp., 1935, Új Idők. Kiadói haránt-alakú papírkötésben, sérült, kissé foltos borítóval, helyenként sérült lapszélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Nyomdászévkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdászok és betűöntők segélyező- egyesülete. Novitzky N László (szerk).  Bp., 1926. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér illusztrációkkal. Aláírással! Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
18550.

Nyomdászévkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdászok és betűöntők segélyező- egyesülete. Novitzky N László (szerk). Bp., 1926. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér illusztrációkkal. Aláírással! Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Nyomda és rokonipar évkönyv. Kiadja a nyomda- és rokonipar. Székely Artúr (szerk).  Bp., 1929.4.szám. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Kissé kopott, foltos.
18551.

Nyomda és rokonipar évkönyv. Kiadja a nyomda- és rokonipar. Székely Artúr (szerk). Bp., 1929.4.szám. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Kissé kopott, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Nyomdász évkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdai munkások egyesülete. Halász Alfréd (szerk).  Bp., 1936. Harmincötödik évfolyam. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
18552.

Nyomdász évkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdai munkások egyesülete. Halász Alfréd (szerk). Bp., 1936. Harmincötödik évfolyam. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
3 db fotós könyv: Negatív eljárás, Gyerekfényképezés, A fényképezés kis iskolája
18553.

3 db fotós könyv: Negatív eljárás, Gyerekfényképezés, A fényképezés kis iskolája

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Salamon Nándor: Kisalföldi művészek lexikona. Győr, 1998., Kisalföld Művészetéért Alapítvány. Kiadói papírkötésben, bejelölésekkel, bejegyzésekkel.
18554.

Salamon Nándor: Kisalföldi művészek lexikona. Győr, 1998., Kisalföld Művészetéért Alapítvány. Kiadói papírkötésben, bejelölésekkel, bejegyzésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
EUR
,
12,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Somhegyi Zoltán: Magyar Ádám. Mai Magyar Fotóművészet 8. Bp., én., Faur Zsófi Galéria. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben,
18555.

Somhegyi Zoltán: Magyar Ádám. Mai Magyar Fotóművészet 8. Bp., én., Faur Zsófi Galéria. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
EUR
,
12,94
USD
Ajánlatok száma:
0
James Lord: Picasso and Dora. A personal memoir. New York, 1993., Farrar Strauss Giroux. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos lapélekkel.
18556.

James Lord: Picasso and Dora. A personal memoir. New York, 1993., Farrar Strauss Giroux. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos lapélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz