The "Sacco di Budapest" and depredation of Hungary 1938-1949. Works of art missing from Hungary as a result of the second world war. Szerk.: Mravik, László. Bp., 1998., Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, a gerincen címkével, jó állapotban. Benne Pokorni Zoltán (1962-) oktatási miniszter ajándékozási soraival, aláírásával a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma fejléces papíron.
Vera Molnar: Egy százalék rendetlenség. One Percent Disorder. Vera Molnar életműkiállítása az egri Kepes Intézetben. The Ouvre Exhibition of Vera Molnar at the Kepes Institute, Eger. Eger, 2012, Kepes Intézet/Képes Intitute. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Rendkívül ritka Vera Molnar életműkiállítási katalógus! Kifejezetten gyűjtői darab.
Id. Vasilescu János gyűjteménye. / The Collecton of János Vasilescu Sr. Szerk.: Kolozsváry Marianna. Bp., 1999, id. Vasilescu János (Gyoma, Knyer-ny.), 327 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Giuliano Molineri: Giugiaro Design. Milano, 1993, Edizioni L'archivolto. Első kiadás. Olasz és angol nyelven. Színes képekkel, Giorgetto Giugiaro (1938-) olasz formatervező és stúdiója terveivel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. / In English and Italian languague, illustrated by works of Giorgetto Giugiaro (1938-) and his Studio. Paper binding, first edition.
Kunstpreisjahrbuch 1974-1975. Band XXX. Zusammengestellt von Dr. Hertha Wellensiek und Dr. Robert Keyszelitz. (Műtárgykatalógus és árjegyzék). München, 1975, Kunst und Technik Verlags-GmbH. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
Alte Basler Glasmalkunst. / Vitraux balois de l'epoque de la Renaissance. Basel, é.n., Schweizerische Kreditanstalt, 12 szt. lev. + 12 (egészoldalas, színes képek) t. Német és francia nyelven. Kiadói mappában, kissé sérült kartontokban.