Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 293

Lubor Hajek: Utamaro. Das Porträt im Japanischen Holzschnitt. Werner Forman fotóival. Prága, 1958, Artia. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Egészvászon-kötésben.
18617.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
10,86
Wehner Tibor: Károlyi Ernő. Bp.-Sopron, é.n., Körmendi Galéria. 165p. Károlyi Ernő műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
18618.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
6,29
Marosvölgyi Gábor: Gulácsy Lajos. Mundus, Budapest, 2008. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, újszerű állapotban.
18619.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,20
27,14
Egri Mária: Sváby Lajos. Kugler Könyvek. Bp., 2008, TArt Alapítvány, 326+5 p. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióval gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
18620.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Garas Klára: A XVIII. század német és osztrák rajzművészete. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, sérült kiadói mappában, jó állapotban.
18621.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
18622.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap-Corvina. Harmadik kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban,
18623.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Konok Tamás: Emlékkövek. Fejezetek egy önéletrajzból. Bp., 2019. Új művészet. Kiadói kartonált papírkötésben, papírborítóval + Konok Peintures 1974-1976. Galérie Schlégl, Zürich, sorszámozott 438/600 és ALÁÍRT
18624.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,59
15,71
Vegyes művészeti könyvek, katalógusok 11 db: Felugossy, Bokros Birman, Álllapothatározók, Frank Frigyes, Joseph Kadar, Martyn Múzeum, Fuku, 80-as évek művészete Baska József, Válogatás századunk képzőművészetéből, Ország Lili, Syk 5 - Völgyi Skonda gyűjtemény
18625.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
Robert Ingram - Paul Dundan szerk: Francois Truffaut - The complete films. Köln, 2004. Taschen Kiadói papírkötésben
18626.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
11
1000 Nudes. Uwe Scheid Collection Köln, 1994, Taschen. Papírkötésben, jó állapotban. Több mint 700 oldalnyi erotikus illusztrációval
18627.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
18
Szerk.: Kulinyi István. A mai Magyar Plakát. Kétnyelvű könyv mely a különböző plakátokat/posztereket mutatja be. Bp., 1956, Művelt Nép Könyvterjesztő Vállalat. Kartonált papírkötés. Nagyon jó állapotban. A szerkesztő által dedikálva.
18628.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft