Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 293

Mengyán András 70. Fényutazás, Travelling of Light. hn., 2015., PressXpress. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + Mengyán. Mengyán András katalógus. Bp., 2021., byArt. Kiadói papírkötés.
18641.

Mengyán András '70. Fényutazás, Travelling of Light. hn., 2015., PressXpress. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + Mengyán. Mengyán András katalógus. Bp., 2021., byArt. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Vegyes Vasarely Múzeummal kapcsolatos művészeti katalógus,11 db: Vera Molnár; Magda Frank; Németh [János]; Eva Stubbs Caroline Dukes; Sylvia Faragó & Mészáros Géza; Bujdosó Alpár Nagy Pál Papp Tibor; Anna Mark, Konok Tamás, Le KDar. Joseph Kadar. Art electro-images (1982-1992.), Dobay Zsuzsa. Bp., 1989-1993,Vasarely Múzeum. Kiadói papírkötés.
18642.

Vegyes Vasarely Múzeummal kapcsolatos művészeti katalógus,11 db: Vera Molnár; Magda Frank; Németh [János]; Eva Stubbs Caroline Dukes; Sylvia Faragó & Mészáros Géza; Bujdosó Alpár Nagy Pál Papp Tibor; Anna Mark, Konok Tamás, Le K'Dar. Joseph Kadar. Art electro-images (1982-1992.), Dobay Zsuzsa. Bp., 1989-1993,Vasarely Múzeum. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11
Neue Sensibilität. Ungarische Malerei der 80er Jahre.  Galerie der Stadt Esslingen Villa Merkel 23. Januar bis 1. März 1987. Ausstellungskonzeption: Lóránd Hegyi und Alexander Tolnay. [Összefoglaló munka a korszak legkiválóbb festőművészeiről.] Stuttgart, 1987., Galerie der Stadt Esslingen - Beatrix Wilhelm. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval, javított, sérült gerinccel.
18643.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Fajó János. Bp., 1999., Vince. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18644.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Városi Gábor: Művek, korszakok, történetek. DEDIKÁLT! hn., 2022., Szerzői kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
18645.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vegyes órákkal kapcsolatos tétel, 6 db:   Az óra szerkezetének és javításának népszerű ismertetése. Közhasznú Könyvtár 128. sz. Bp., Pfeifer Manó. Kiadói papírkötés.;   M. Iljin: Az óra története. Bp., 1950, Szikra. Kiadói papírkötés.;   Horváth Árpád: Órák. Kolibri. Bp.,1988,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.;  Horváth Árpád: Órák és órások. Gondolat zsebkönyvek. Bp., 1982,Gondolat. Kiadói papírkötés.;   Karlovits Károly: Az időmérés története. Az Országos Műszaki és az Iparművészeti Múzeum által kiadott vezető kiállításukhoz. Bp., 1984., Országos Műszaki Múzeum-Iparművészeti Múzeum. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.;   Das Städtische Museum in Bratislava. Exposition der Uhren. Bratislava/Pozsony, 1977, OBZOR. Német nyelven. Kiadói papírkötés.;
18646.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
18647.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Pátzay Mária: Penelopé. A művész, Pátzay Mária (1944-2017) által ALÁÍRT! Eisenstadt, é.n., Edition Roetzer. Fekete-fehér, erotikus képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
18648.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Fábián Sándor: A világ szobrászainak lexikona. Bp., 2008, 892 p., Magyarkerámia Kft. Kiadói kartonált kötés, olvasatlan, jó állapotban.
18649.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
V. Ember Mária: Úrihímzés. Bp.,1981, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
18650.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Monok István: Kincsek a nemzet könyvtárából. Bp., 2002, Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
18651.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szőnyi Endre: Pozsonytól Kassáig. Felső-Magyarország építészete 1848-1918 között. Pozsony, 1996., Kalligram. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18652.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft