Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 293

Janó Ákos - Vorák József: Halasi csipke. Kiskunhalas, 1975, Halasi Csipkeház. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Weiner Piroska: Faragott mézeskalácsformák. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
18665.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Czeizing Lajos: Budapesti panorámák. Bp., 1970. Corvina. Kiadói papírkötésben, kis kopással
18666.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Gerszi Teréz (szerk.): A századforduló világa 1800. Bp., 2003, Szépművészeti. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18667.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Gerszi-Bodnár (szerk.): A fametszet. Bp., 2002-2003., Szépművészeti. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18668.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
KÖZTI - Budapest - Hungary. (A Középülettervező Vállalat albuma). Szerk.: Janesch Rudolf. Bp., é.n., Középülettervező Vállalat. Egészoldalas, fekete-fehér és színes fotókkal. Magyar és francia nyelven. Kiadói papírkötés, több kijáró lappal. Megjelent 2000 példányban.
18669.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
A Mérnöki Továbbképző Intézet kiadványai, V. köt. 7., 8., 9. füzet (3 db): Dr. vitéz Kiss Tibor: A kertépítészet története; Padányi-Gulyás Jenő: A népépítészet jelentősége; Tóth Kálmán Géza: A magyar népi építés. Bp., 1942, Pátria-ny. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, kissé foltos borítóval, a 8. és 9. füzetek felvágatlan lapokkal.
18670.

A Mérnöki Továbbképző Intézet kiadványai, V. köt. 7., 8., 9. füzet (3 db): Dr. vitéz Kiss Tibor: A kertépítészet története; Padányi-Gulyás Jenő: A népépítészet jelentősége; Tóth Kálmán Géza: A magyar népi építés. Bp., 1942, "Pátria"-ny. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, kissé foltos borítóval, a 8. és 9. füzetek felvágatlan lapokkal.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
6,29
Günther, August: Villen-Entwürfe in Farbendruck. Ein Taschen-Album zur Vereinfachung der Projekt-Vorlage bei Bauinteressenten. Wien, é.n. (cca 1910), Kunstverlag Anton Schroll & Co., 2 sztl. lev. + 50 (színes képtáblák) t. (Komplett). Sérült kiadói mappában.
18671.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
16
László Fehér. Erinnerungen an reales. Wien, 1997., Museum Moderner Kunst Stufitung Ludwig Wien. Német és angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
18672.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
10,86
Birkás Ákos fotómunkák 1975-78. Bp.-Bécs,2012,Knoll Galéria. Angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18673.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,49
9,14
Malevics, Kazimir: A tárgynélküli világ. A sorozatszerkesztő és Stephan V. Wiese előszavával. Körner Éva utószavával. Bp., 1986, Corvina. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói javított, szakadt papír védőborítóval.
18674.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,24
18,57
Kondor. Kondor Béla kiállítása. Bp., 1965, Ernst Múzeum. A művész munkáinak reprodukcióival. + Hommage Kondor 1931-1972. Gross Arnold előszavával. Bp., 1981., Vigadó Galéria. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
18675.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
Aknay János: Aknay Diptychnok - Triptychonok. Szentendre, 1995, Barcsay Iskola Galéria. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
18676.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft