Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 293

Passuth Krisztina: A nyolcak festészete. (Berény, Czóbel, Czigány, Kersnstok, Márffy, Orbán, Pór, Tihanyi). Bp., 1967, Corvina. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18461.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Battenberg - Kunst, Antiquitäten, Sammelobjekte Preiskatalog 1993. (Műtárgykatalógus és árjegyzék). Augsburg, 1993, Battenberg. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven.. Kiadói kartonált papírkötés.
18462.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Rados Jenő: Magyar építészettörténet. Bp., 2013, TERC. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + Török András (1954- ) művelődéstörténész névjegykártyája
18463.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Pataky Dénes: A magyar rézmetszés története. A XVI. századtól 1850-ig. Bp., 1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotú, sérült borítóval és gerinccel, laza fűzéssel, belül ép lapokkal, volt könyvtári példány.
18464.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Pierre Restany - André Verdet - I. J. Kaminski: Tomek Kawiak. H.n., 1997, magánkiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, koszos kiadói papír védőborítóban.
18465.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
18466.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gulyás Gábor: Csontváry. (Kiállítási katalógus). Bp., 2015, Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18467.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bakó Zsuzsanna: Székely. Székely Bertalan (1835-1910). Bp., 1982, Képzőművészeti. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Németh Lajos: Tivadar Csontváry-Kosztka. Bp., 1981, Corvina. Egészoldalas reprodukciókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18468.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Horváth János: Rippl-Rónai. Debrecen, é.n., TKK. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
18469.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Mayer Marianna: Dalí. Debrecen, é.n., TKK. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
18470.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Trewin Copplestone: Pierre-August Renoir. Ford.: Elek Judit Márta. Bp., 2002, Elektra Kiadóház. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18471.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Gila Zsuzsanna: Van Gogh. Debrecen, é.n., TKK. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
18472.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft