Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 293

18497.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Gy. Szabó Béla (1905-1985): 25 Gravuri in lemin. (25 fametszet). Kolozsvár, 1949. Kiadói karton kissé sérült kartonmappában, lapok épek. Lapméret: 42x30 cm.
18498.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10
Művészeti Lexikon I. Szerk.: Éber László. 1935, Győző Andor kiadása, kissé kopott egészvászon kötésben.
18499.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Horváth Ernő Zoltán: ,,Életrevalók. Híres fogyatékkal élő emberek és alkotásaik. [Bp.], 2020., Vivo. Kiadói kartonált papírkötés.
18500.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
18501.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Művészeti Könyvtár 8 kötet:  Darvai Móricz: Benvenuto Cellini élete és művei.;  Divald Kornél: Budapest művészete a török hódoltság előtt.; Felvinczi Takács Zoltán: Dürer.;  Malonyay Dezső: Szinyei Merse Pál.;  Őhquist János: A finnek művészete - Ős időktől maig. - ;  Ybl Ervin: Az olasz szobrászat három százada. I. köt.: A gótikus szobrászat. ;  Péter András: A magyar művészet története. I-II. köt.   Bp., 1907-1930, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Gazdag képanyaggal illusztráltak. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, a gerincek kissé fakók, de egyébkén jó állapotban.
18502.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
18503.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
18504.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Vegyes művészeti katalógus tétel, 6 db:   Henri Nouveau: Peintures Collages et Dessins. Antibes, 1990., Musée Picasso. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötésben.;   Hencze Tamás. Hajdu István: Gondolat girlandok Hencze Tamásnak. Formázott képek a 80-as évek elejéről. Bp., 2015., Galéria Neon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.;   Vasarely. Bp., 1992., Zichy-kastély. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.;  Kovács Attila. 60 kétdimenziós vonatkoztatási rendszer. Bp., 1992., PIM. Kiadói papírkötés.;   Attila Kovács. 12 systems of reference + 3 metalines. Bp., 1994., Collegium Budapest - Institute for Advanced Study. Kiadói papírkötés.;   Gyarmathy Tihamér. Szerk.: Egry Margit, Fitz Péter, Lorányi Judit. Bp., 1995., BTM - Fővárosi Képtár.
18505.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Bak Imre katalógusok, 3 kötet:   Bak Imre - Thomas Lenk. Bp., 2000., Goethe-Institute. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;   Bak Imre. 1971-1979. Fotókonceptek/Photoconcepts. Bp., én., Vintage Galéria. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú papírkötés.;   Bak Imre. A történet folytatódik. The story continues. 2004 - 2007. Bp., Budapest Galéria. Kiadói haránt-alakú papírkötés.;
18506.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Vegyes művészeti könyvtétel, 6 db:   Németh Lajos: Baalbek. - - tanulmánya Csontváry Kosztka Tivadar Baalbek című festményéről. Bp., 1980, Képzőművészeti Alap. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.;   Ury Ibolya: Kmetty János. Bp., 1979., Képzőművészeti Alap. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.;   S. Nagy Katalin: Farkas István. Bp., 1979., Képzőművészeti Alap. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.;   Román József: Bálint Endre. Bp., 1980., Képzőművészeti Alap. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.;  Csapó György: Ilosvai Varga I[stván]. Bp., 1981., Képzőművészeti Alap. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.;  Gerevich Éva: Makrisz Agamemnon három szobra. Műelemzés. Bp., 1974., Képzőművészeti Alap. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.;
18507.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
18508.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft