https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 293

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Marosán Gyula: A lehulló faleveleken üzenem. Képversek Toronto, 1990, k.n. Kiadói papírkötés.
18533.

Marosán Gyula: A lehulló faleveleken üzenem. Képversek Toronto, 1990, k.n. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
EUR
,
7,43
USD
Ajánlatok száma:
0
A Hungarian citoyen: György Ráth and his lifework. Szerk.: Hilda Horváth. Bp., 2006, Museum of Applied Arts (Iparművészeti Múzeum). Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18534.

A Hungarian citoyen: György Ráth and his lifework. Szerk.: Hilda Horváth. Bp., 2006, Museum of Applied Arts (Iparművészeti Múzeum). Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
EUR
,
6,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Czagány István: A Budavári Palota és a Szent György téri épületek. Bp., 1966, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban. Megjelent 3300 példányban.
18535.

Czagány István: A Budavári Palota és a Szent György téri épületek. Bp., 1966, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban. Megjelent 3300 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
EUR
,
6,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Dennis Duerden: African Art. London, 1968, Hamlyn. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes fotókkal. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, egy kijáró és egy hiányzó lappal.
18536.

Dennis Duerden: African Art. London, 1968, Hamlyn. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes fotókkal. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, egy kijáró és egy hiányzó lappal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
1
Romváry Ferenc, a képtárcsináló. Írta és szerk.: Romváry Ferenc. H.n., 2017, szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
18537.

Romváry Ferenc, a képtárcsináló. Írta és szerk.: Romváry Ferenc. H.n., 2017, szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
EUR
,
7,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Gross Arnold emlékkönyve. Szelényi Károly fotóival. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
18538.

Gross Arnold emlékkönyve. Szelényi Károly fotóival. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Horváth Tibor: Ázsia művészete. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2100 példányban.
18539.

Horváth Tibor: Ázsia művészete. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2100 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Gazdag fekete-fehér és színes képekkel, könyvdíszekkel illusztrálva. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói egészvászon-kötés,kissé kopott, kiadói sérült, kopott kartontokban, a borítón kis foltokkal, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
18540.

Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Gazdag fekete-fehér és színes képekkel, könyvdíszekkel illusztrálva. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói egészvászon-kötés,kissé kopott, kiadói sérült, kopott kartontokban, a borítón kis foltokkal, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Palotás László - Dr. Nemeskéri-Kiss Géza - Dr. Medved Gábor - Dr. Träger Herbert: Hidak. A szerkesztő-szerző, Palotás László (1905-1993) Kossuth-díjas építőmérnök, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja által Nemesdy Ervin (1925-2002) útépítő mérnök, professzor, a BME Útépítési tanszékének alapítójának DEDIKÁLT! Bp.,1987, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
18541.

Dr. Palotás László - Dr. Nemeskéri-Kiss Géza - Dr. Medved Gábor - Dr. Träger Herbert: Hidak. A szerkesztő-szerző, Palotás László (1905-1993) Kossuth-díjas építőmérnök, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja által Nemesdy Ervin (1925-2002) útépítő mérnök, professzor, a BME Útépítési tanszékének alapítójának DEDIKÁLT! Bp.,1987, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Bagyinszki Zoltán - Tóth Pál: Magyar kastélyok. Debrecen, é.n., Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18542.

Bagyinszki Zoltán - Tóth Pál: Magyar kastélyok. Debrecen, é.n., Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
1
Laszlo Lakner. Study and vision. Frühe Arbeiten auf Papier 1948-1969. Band I. A művész, Lakner László (1936-) által aláírt és dátumozott! Dortmund, 2022, Kettler. 151 p. Lakner László műveinek reprodukcióival nagyon gazdagon illusztrált. Thomas Hirsch német és magyar nyelvű bevezetőjével. Kiadói kartonált papírkötés.
18543.

Laszlo Lakner. Study and vision. Frühe Arbeiten auf Papier 1948-1969. Band I. A művész, Lakner László (1936-) által aláírt és dátumozott! Dortmund, 2022, Kettler. 151 p. Lakner László műveinek reprodukcióival nagyon gazdagon illusztrált. Thomas Hirsch német és magyar nyelvű bevezetőjével. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
EUR
,
34,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, könyvdíszekkel illusztrálva. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, koszos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
18544.

Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, könyvdíszekkel illusztrálva. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, koszos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz