Neue Sensibilität. Ungarische Malerei der 80er Jahre.
Galerie der Stadt Esslingen Villa Merkel 23. Januar bis 1. März 1987. Ausstellungskonzeption: Lóránd Hegyi und Alexander Tolnay. [Összefoglaló munka a korszak legkiválóbb festőművészeiről.] Stuttgart, 1987., Galerie der Stadt Esslingen - Beatrix Wilhelm. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval, javított, sérült gerinccel.