18461.
448. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 800 Ft
Passuth Krisztina: A nyolcak festészete. (Berény, Czóbel, Czigány, Kersnstok, Márffy, Orbán, Pór, Tihanyi). Bp., 1967, Corvina. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.