18464.
448. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 000 Ft
Pataky Dénes: A magyar rézmetszés története. A XVI. századtól 1850-ig. Bp., 1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotú, sérült borítóval és gerinccel, laza fűzéssel, belül ép lapokkal, volt könyvtári példány.