Lubor Hajek: Utamaro. Das Porträt im Japanischen Holzschnitt. Werner Forman fotóival. Prága, 1958, Artia. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Egészvászon-kötésben.
Egri Mária: Sváby Lajos. Kugler Könyvek. Bp., 2008, T'Art Alapítvány, 326+5 p. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióval gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
Garas Klára: A XVIII. század német és osztrák rajzművészete. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, sérült kiadói mappában, jó állapotban.
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap-Corvina. Harmadik kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban,
Vegyes művészeti könyvek, katalógusok 11 db: Felugossy, Bokros Birman, Álllapothatározók, Frank Frigyes, Joseph Kadar, Martyn Múzeum, Fuku, 80-as évek művészete Baska József, Válogatás századunk képzőművészetéből, Ország Lili, Syk 5 - Völgyi Skonda gyűjtemény
Szerk.: Kulinyi István. A mai Magyar Plakát. Kétnyelvű könyv mely a különböző plakátokat/posztereket mutatja be. Bp., 1956, Művelt Nép Könyvterjesztő Vállalat. Kartonált papírkötés. Nagyon jó állapotban. A szerkesztő által dedikálva.