2 Db művészeti könyv: Zsuzsa D. Fehér: Molnár C. Pál-A grafikus többnyelvű könyv. Bp., 1990 Kossuth Nyomda. Kartonált papírkötés, jó állapotban; Kontha Sándor: Pátzay Pál magyar-francia könyv. Bp., 1985 Révai Nyomda. Kartonált papírkötés, jó állapotban.
Nagy Zoltán: Jeles céhtárgyak és mesterművek. Kézművesség a nyugat-dunántúli régióban. Szombathely, 2008, Vas Megyei Kereskedelmi és Iparkamara. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. Olvasatlan, szép állapotban.
Konok Tamás: Konok. Kivonatok az erkölcsi bizonyítványomból. Montázsok 1985-87. (Kiállítási katalógus). Székesfehérvár, 2001, Szent István Király Múzeum, 43+(1) p. Magyar, angol és francia nyelven. Konok Tamás műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés.
2 db Hevesy Iván: 1. A fényképezés művészete. A szerző fényképeivel. (24 képpel.) Bp., [1939], Hatschek és Farkas. (Tipográfiai Műintézet ny.) Kiadói félvászon-kötésben, szép állapotban. Eredeti, sérült védőborítóval. Hozzá tartozik: 2. A fényképezés nagy mesterei. A fotoművészet 100 esztendeje. 25 fényképpel. Bp., [1939], Hatschek és Farkas. Kiadói félvászon-kötésben, szép állapotban. Eredeti, s...
Tibor Wehner: Josef Bartl. Bilder 1951-2000. Stutgart, 2001, Verlag der Deutsch-Ungarischen Gesellschaft. 100 p. Német nyelven. Bartl József festményeinek reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
Reigl Judit. Űr és extázis. Emptiness and Ecstasy. Szerk.: Köpeczky Róna, Kürti Emese, Makláry Kálmán. Bp., 2014, Ludwig Múzeum - Kortárs Művészeti Múzeum, 204 p. Reigl Judit műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
Diehl, Gaston: Vasarely. Ford.: Havas Lujza. Körner Éva előszavával. Bp., 1979, Corvina. Harmadik kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, a védőborító egy darabja a hátsó borítóhoz ragadt.
Rudolf Bednárik: Cintoríny na Slovensku. [Temetők Szlovákiában.] Bratislava/Pozsony, 1972., Vydavateľstvo Slovenskej akadémie vied. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Szlovák nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.