Vegyes Vasarely Múzeummal kapcsolatos művészeti katalógus,11 db: Vera Molnár; Magda Frank; Németh [János]; Eva Stubbs Caroline Dukes; Sylvia Faragó & Mészáros Géza; Bujdosó Alpár Nagy Pál Papp Tibor; Anna Mark, Konok Tamás, Le K'Dar. Joseph Kadar. Art electro-images (1982-1992.), Dobay Zsuzsa. Bp., 1989-1993,Vasarely Múzeum. Kiadói papírkötés.
Neue Sensibilität. Ungarische Malerei der 80er Jahre. Galerie der Stadt Esslingen Villa Merkel 23. Januar bis 1. März 1987. Ausstellungskonzeption: Lóránd Hegyi und Alexander Tolnay. [Összefoglaló munka a korszak legkiválóbb festőművészeiről.] Stuttgart, 1987., Galerie der Stadt Esslingen - Beatrix Wilhelm. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval, jav...
Vegyes órákkal kapcsolatos tétel, 6 db: Az óra szerkezetének és javításának népszerű ismertetése. Közhasznú Könyvtár 128. sz. Bp., Pfeifer Manó. Kiadói papírkötés.; M. Iljin: Az óra története. Bp., 1950, Szikra. Kiadói papírkötés.; Horváth Árpád: Órák. Kolibri. Bp.,1988,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.; Horváth Árpád: Órák és órások. Gondolat zsebkönyvek. Bp., 1982,Gondolat. Kiadói papírk...
Monok István: Kincsek a nemzet könyvtárából. Bp., 2002, Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.