Dallos Hanna (1907-1944): Miatyánk. - - 10 eredeti fametszete. Bp., 1994, Dr. Sándor Géza. Reprint! Kiadói papírkötés, foltos borítóval, hullámos. Az eredetileg 1933-ban, a Kir. M. Egyetemi Nyomda nyomtatásában megjelent grafikai mappa hasonmás kiadása.
Kassák Lajos: Az idő múlásában. (Kassák Lajos képeskönyvének fakszimile kiadása, László Gyula kísérőszövegével). Bp., 1971, Képzőművészeti Alap, 12 p. + 2 sztl. lev. Kiadói papírborítóban, eredeti műanyag tokban.
Petrovics Elek: Magyar mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Gazdag (nagyrészt fekete-fehér) képanyaggal, többek közt Vaszary János, Rippl-Rónai József, Ferenczy Károly, Berény Róbert műveivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, enyhe kopással
Mensáros László élete és pályafutása 1926-1993. Szerk.: P. Török Margit Anna. Bp., 2001, Kairosz - Mensáros László Alapítvány. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, kiadói papír védőborítóban.
Király Sándor: Általános színtan és látáselmélet. Kézirat. Magyar Iparművészeti Főiskola. Bp., 1994., Nemzeti Tankönyvkiadó, 270 p. Mellékletekkel. 9. kiadás. Helényi László és Király Sándor. Szövegközti ábrákkal, illusztrációkkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Michael Freeman: The complete guide to photography techniques and materials. Oxford, 1984., Phaidon. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Dr. Geszler Ödön: ÉGSZI: 30 év. Építésgazdasági és Szervezési Intézet története 1957-1987. Bp., 1987, ÉGSZI. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.