Jacob Burckhardt: Die Baukunst der Renaissance in Italien. (Nach der Erstausgabe der "Geschichte der Renaissance in Italien). Jacob Burckhardt Werke - Kritische Gesamtausgabe Band 5. München-Basel, 2000, C.H. Beck - Schwabe & Co. AG. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban. Kísérőfüzettel.
Sinkó Katalin: Nemzeti képtár. "Emlékezet és történelem között." A Magyar Nemzeti Galéria évkönyve 2008. Bp., 2009., Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés. + Műcsarnok. Szerk.: Keserü Katalin. Bp., 1996., Műcsarnok. Kiadói egészvászon-kötés.
2009 Bulletin du Musée Hongrois des Beaux-Arts. A Szépművészeti Múzeum Közleményei. 2009/110-111. Bp., 2009., Szépművészeti Múzeum. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
1986 Filmkultúra, a Magyar Filmintézet folyóirata, XXII. évf. 2., 3., 7., 10., 11., 12. sz. (6 db). Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, nagyrészt jó állapotban.
1965 Erich Hauser (1930-2004.) Stuttgart, Galerie Müller. Német nyelvű kiállítási katalógus. + 1965 William Turnbull. Stuttgart, Galerie Müller. Német nyelvű kiállítási katalógus.
Studió '86. A fiatal képzőművészek stúdiójának kiállítása. Szerk.:Udvary Ildikó. Bp.-Miskolc, 1986, BTM-Miskolci Galéria. Benne Bukta Imre, Győrffy Sándor, Kőnig Frigyes, Müller Árpád és mások. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, a gerincen sérülés nyommal.