Gy. Szabó Béla (1905-1985): 25 Gravuri in lemin. (25 fametszet). Kolozsvár, 1949. Kiadói karton kissé sérült kartonmappában, lapok épek. Lapméret: 42x30 cm.
Művészeti Könyvtár 8 kötet: Darvai Móricz: Benvenuto Cellini élete és művei.; Divald Kornél: Budapest művészete a török hódoltság előtt.; Felvinczi Takács Zoltán: Dürer.; Malonyay Dezső: Szinyei Merse Pál.; Őhquist János: A finnek művészete - Ős időktől maig. - ; Ybl Ervin: Az olasz szobrászat három százada. I. köt.: A gótikus szobrászat. ; Péter András: A magyar művészet története. I-II. kö...
Vegyes művészeti katalógus tétel, 6 db: Henri Nouveau: Peintures Collages et Dessins. Antibes, 1990., Musée Picasso. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötésben.; Hencze Tamás. Hajdu István: Gondolat girlandok Hencze Tamásnak. Formázott képek a 80-as évek elejéről. Bp., 2015., Galéria Neon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.; Vasarely. B...
Bak Imre katalógusok, 3 kötet: Bak Imre - Thomas Lenk. Bp., 2000., Goethe-Institute. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.; Bak Imre. 1971-1979. Fotókonceptek/Photoconcepts. Bp., én., Vintage Galéria. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú papírkötés.; Bak Imre. A történet folyta...