Groffits Gábor: Gazdasági építészet dióhéjban. Köztelek Gazdasági Könyvtár XIII. füzet. Bp., 1927, Országos Magyar Gazdasági Egyesület,"Pátria", 104 p. II. kiadás. Kiadói papírkötés, hiányos gerinccel.
Deák Geyza: A könyv és a könyv díszítése. Ifjúsági Művészeti Könyvtár I. Pápa, 1910, Főiskolai-ny., 59 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos, sérült borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
Rudnay Gyula festőművész és Pásztor János szobrászművész gyűjteményes kiállítása. Rendezték Ernst Lajos és Lázár Béla. Az Ernst-Múzeum Kiállításai LXXIV. Budapest, 1925, Ernst-Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal, modern professzionális műanyag védőborítóval. Utolsó lap szélén apró szakadással, máskülönben jó állapotban.
A vitéz nagybányai Horthy Miklós húszéves kormányzását megünneplő kiállítás képes tárgymutatója. Bp., 1939-1940, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Néhány fekete-fehér képpel, többek közt Bernáth Aurél, Márffy Ödön, Szőnyi István műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, pótolt borítóval, utolsó néhány lap kissé foltos, modern professzionális műanyag védőborítóval.
Lajta Andor: A tízéves magyar hangosfilm 1931-1941. Bp.,1942, Otthon-Nyomda, 168 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, részben pótolt illusztrált papír védőborítóban, a vászon-kötésen kis foltokkal, de belül jó állapotban.