A Hungarian citoyen: György Ráth and his lifework. Szerk.: Hilda Horváth. Bp., 2006, Museum of Applied Arts (Iparművészeti Múzeum). Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Czagány István: A Budavári Palota és a Szent György téri épületek. Bp., 1966, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban. Megjelent 3300 példányban.
Dennis Duerden: African Art. London, 1968, Hamlyn. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes fotókkal. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, egy kijáró és egy hiányzó lappal.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Gazdag fekete-fehér és színes képekkel, könyvdíszekkel illusztrálva. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói egészvászon-kötés,kissé kopott, kiadói sérült, kopott kartontokban, a borítón kis foltokkal, kis kopásnyomok...
Dr. Palotás László - Dr. Nemeskéri-Kiss Géza - Dr. Medved Gábor - Dr. Träger Herbert: Hidak. A szerkesztő-szerző, Palotás László (1905-1993) Kossuth-díjas építőmérnök, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja által Nemesdy Ervin (1925-2002) útépítő mérnök, professzor, a BME Útépítési tanszékének alapítójának DEDIKÁLT! Bp.,1987, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
Bagyinszki Zoltán - Tóth Pál: Magyar kastélyok. Debrecen, é.n., Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Laszlo Lakner. Study and vision. Frühe Arbeiten auf Papier 1948-1969. Band I. A művész, Lakner László (1936-) által aláírt és dátumozott! Dortmund, 2022, Kettler. 151 p. Lakner László műveinek reprodukcióival nagyon gazdagon illusztrált. Thomas Hirsch német és magyar nyelvű bevezetőjével. Kiadói kartonált papírkötés.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, könyvdíszekkel illusztrálva. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, koszos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.