Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 18

18960.

Roux, Philibert-Joseph Le: Dictionnaire Comique, Satyrique, Critique, Burlesque, Libre et Proverbial. Avec une explication tres-fidele de toutes les Maniéres de parler Burlesques, Comiques, Libres, Satyriques, Critiques et Proverbiales, qui peuvent se rencontrer dans les meilleurs auteurs, tant anciens que modernes. Le tout pour faciliter aux Etrangers, et aux Francois mémes, l'intelligence de tou...

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

La France; Par Lady Morgan ci-devant Miss Owenson. Paris, 1817. Chez Treuttel et Würtz. 346 + 478p. Korabeli félvászon kötésben
18961.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

[Charles de Marguetel de Saint-Denis, seigneur de Saint-Évremond (1613-1703)]: Oeuvres Meslées Mr De Saint-Evremond. I-III. Tome Premier, Tome Second, Tome Treoisieme. Amsterdam, 1699-1706., Pierre Mortier, 10+317+208+4 p.; 1 (díszcímlap) t. +4+372+17 p.+1 t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott bordázott gerincű egészbőr-kötések, kopott borítókkal és gerincekkel, a borítón címkékkel, az I. kötetben a szennylapok a táblákra ragadtak, kissé foltos lapokkal.
18962.

[Charles de Marguetel de Saint-Denis, seigneur de Saint-Évremond (1613-1703)]: Oeuvres Meslées Mr De Saint-Evremond. I-III. Tome Premier, Tome Second, Tome Treoisieme. Amsterdam, 1699-1706., Pierre Mortier, 10+317+208+4 p.; 1 (díszcímlap) t. +4+372+17 p.+1 t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott bordázott gerincű egészbőr-kötések, kopott borítókkal és gerincekkel, a borítón címkékkel, az I. kötetb...

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

18963.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Ewald, Carl: Der Zweifüßler und andere Geschichten. Naturgeschichtliche Märchen von - - . Stuttgart, é.n., Kosmos Gesellschaft der Naturfreunde Franckh'sche Verlagshandlung 2 sztl. lev.+309+(3) p.+6 t. Harmadik kiadás. Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, a borítón kis sérülésekkel.
18964.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Friedrich Gerstäcker 3 könyve: Im Busch. Australische Erzählung. Heimliche und unheimliche Geschichten; Einheimisches und Fremdes; Hell und Dunkel. Gesammelte Erzählungen. Friedrich Gerstäckers Werke. Berlin, é.n., Neufeld & Genius. Német nyelven. Kiadói illusztrált, festett egészvászon sorozatkötésben, nagyrészt jó állapotban, a borítókon némi kopással.
18965.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
8,81
9,71

Márai Sándor: Himmel und Erde. [Ég és Föld]. Ford.: Zeltner Ernő. München, 2003, Piper. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
18966.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Ganghofer, Ludwig: Die Fackeljungfrau. Eine Bergsage. Illustriert von A. F. Seligmann. Stuttgart, 1903, Adolf Bonz & Comp., VIII+225+(1) p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, belül jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
18967.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

18968.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Beecher Stowe, Harriet: Onkel Toms Hütte. Für die Jugend bearbeitet von Georg Paysen Petersen. Mit 4 Bunt- und 32 Textbildern von Willy Planck. Stuttgart, [1906], Loewes Verlag Ferdinand Carl, VI+(2)+152 p. + 4 (színes, litografált képtáblák) t. Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, jó állapotban, enyhén koszos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
18969.

Beecher Stowe, Harriet: Onkel Toms Hütte. Für die Jugend bearbeitet von Georg Paysen Petersen. Mit 4 Bunt- und 32 Textbildern von Willy Planck. Stuttgart, [1906], Loewes Verlag Ferdinand Carl, VI+(2)+152 p. + 4 (színes, litografált képtáblák) t. Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, jó állapotban, enyhén koszos borítóval, tu...

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Stinde, Julius: Buchholzens in Italien. Reise-Abenteuer von Wilhelmine Buchholz. Berlin, 1888, Freund & Jeckel, XV+(1)+168+(8) p. Német nyelven. Kiadói illusztrált, aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötés, az előzéklapon és a szennylapokon vágásból eredő hiánnyal, két lapon a vágásból eredő sérüléssel.
18970.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

18971.

Oeuvres de Mr. Boileau Despreaux. Avec des Eclaircissemens Historiques. Donnez par lui-m?me Tome Premier. Amsterdam, 1721, Pierre Brunel, 2 sztl. lev.+ 1 t. +28+4+247+324 p.+13 sztl. lev. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű bordázott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincről címfelirat leesett (benne a könyvben), a gerincen kis sérüléssel, kissé foltos lapokkal, az elülső előzéklap...

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft