18967.
448. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
1 600 Ft
Ganghofer, Ludwig: Die Fackeljungfrau. Eine Bergsage. Illustriert von A. F. Seligmann. Stuttgart, 1903, Adolf Bonz & Comp., VIII+225+(1) p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, belül jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.