18990.
448. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
6 000 Ft
15
1896-99 Az én újságom. Képes gyermeklap 4 db fél évfolyama szórványban. Szerk.: Pósa Lajos. 1896. (VII. évf.) második félév, 1897 / 1, 1898/1., 1899/2. féleévek. Bp., Singer és Wolfner (Hungária-ny.), Számos illusztrációval. Kiadói félvászon-kötésben,kissé kopottas, foltos borítóval, néhány lap széle sérült, két kötés laza