Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 44

18417.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

18418.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

18419.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

18420.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

18421.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

18422.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

18423.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29

Manfred Griehl: Német bombázók Anglia és Oroszország fölött. 20. Századi Hadtörténet - A Luftwaffe bevetésen. Debrecen, 2001, Hajja & Fiai. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé koszos borítóval. + cca 1940 Magyar katonatiszt lovával, fotó, 22x15 cm
18424.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Bertolt Brecht: Háborús kiskáté. Ford.: Györe Imre. Bp., 1980, Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, koszos borítóval.
18425.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Szerk.: Pilch Jenő. Horthy Miklós, József kir herceg tábornagy, Gömbös Gyula bevezető soraival. Berkó István, Gyalókay Jenő, Markó Árpád, Pilch Jenő. Bp.,[1933],Franklin-Társulat, XVI+484 p.+6 t. (2 színes.)+506 p.+4 t.(2 színes.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, restaurált, javított példány, kopott, foltos borítóval, a borító sarkain fém sarokvédőkkel, javított gerincekkel és kötésekkel, a I. kötet gerincén kis sérüléssel, néhol foltos lapokkal, néhány javított lappal, az I. kötetben egy lap sarkán hiánnyal (479/480.)
18426.

A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Szerk.: Pilch Jenő. Horthy Miklós, József kir herceg tábornagy, Gömbös Gyula bevezető soraival. Berkó István, Gyalókay Jenő, Markó Árpád, Pilch Jenő. Bp.,[1933],Franklin-Társulat, XVI+484 p.+6 t. (2 színes.)+506 p.+4 t.(2 színes.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, restaurált, javított példány, kopott, foltos borítóval, a borító sarkain fém saro...

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Magyarország a világháborúban. 1914-1918. Szerk.: Kállay István. Bp., 1927., "Magyarország a világháborúban." A 46. oldaltól, a rövid összefoglaló után: "A bajtársak háborus működése és fényképe ezredek szerint". Gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, két kijáró lappal.
18427.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1984-1985, Zrínyi. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőbortóval, jó állapotban.
18428.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft