Flautner Lajos - Sárváry András (szerk.): A sebészet és traumatológia tankönyve. Semmelweis, Budapest, 2003. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
A természet világa sorozat 2 kötete: VII. köt.: A növény és élete. Első-második rész. . Bp., 1941-1942, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas gerinccel, laza fűzéssel
Az Országos Orvosi Kamara hivatalos orvosi cím- és közegészségügyi adattára az 1942. évre. Szerk.: Bakács György. Dr. vitéz Csik László az Országos Orvosi Kamara ügyvezető alelnökének előszavával. Nagyvárad,1942,"Grafika", XVI+533+3 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval,sérült, szétvált kötéssel,(112-113. oldalak között.)
Graber Vitus: Az állatok mechanikai műszerei. Ford.: Thanhoffer Lajos. Bp., 1895, K.M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, Molnár Mihály-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen egészen apró sérülésekkel, de belül jó állapotban.
Id. Issekutz Béla (szerk.): Gyógyszertan és gyógyítás. I. és III. köt. I.: Gyógyszertan, méregtan, gyógyszerrendelés. III.: Gyógyítás, gyermek-, nő- és bőrgyógyászat, sebészet és rokonszakmák, szemészet. Bp., 1957, Medicina/Művelt Nép, 727+(9) p.; 755 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
1873-1880 Természettudományi Közlöny, 2 teljes, és 3 hiányos évfolyama: 1873. V. köt. (Benne 1 t.) január-augusztus, október-december, 1874. január-június, október-december; 1875. január-július., október-december. 1879. XI. köt., teljes évfolyam; 1880. XII. köt., teljes évfolyam. Félvászon és modern műbőr-kötések, régi intézményi bélyegzésekkel.
[Bresztyenszky Adalbert Antal (176-1851)]: Adalberto Antonio Bresztyenszky: Elementa Algebrae, seu Arthimeticae generalis, ab - - -, ... Editio altera priore auctior, et emendatior. Jaurini [Győr], 1829.,Typis Leopoldi Streibig, XVI+414 p. Latin nyelven. Átkötött modern félműbőr-kötés, restaurált lapokkal, az utolsó oldal (415) hiányzik, foltos lapokkal, a lapok egy részén ceruzás bejegyzésekkel, ...