Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben V. kötet: Stiria. Bp., 1890, M. Kir. Államnyomda, XI+412 p. + 1 t. Gazdag egészoldalas, és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés,márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, egy lap kijár és sérült (255/256.)
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben IV. kötet: Felső-Ausztria és Salzburg. Bp., 1889., M. Kir. Államnyomda, XIV p.+8 sztl. lev.+1 t. +604 p.+2 t. Gazdag egészoldalas, és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé foltos, néhol firkált lapokkal, a hátsó szennylap sérült...
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben II. kötet: Bécs és Alsó-Ausztria. Bp., 1888, M. Kir. Államnyomda, XVI+688 p. Gazdag egészoldalas, és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, kijáró lapokkal és néhány kijáró lap szélén szakadásokkal, hi...
Tóth Attila: Szeged szobrai és muráliái. Tanulmányok Csongrád Megye Történetéből. XX. Szeged, 1993, Szeged M. Jogú Város Önkormányzata. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500 példányban.
Magyarország képekben. Honismertető album. I-II. köt. Szerk.: Nagy Miklós. Bp., 1989, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó - Helikon. (Az 1870. évi Heckenast-kiadás reprintje). Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, kísérőfüzettel.
Cegléd története. Szerk.: Ikvai Sándor. Studia Comitatensia 11. Szentendre, 1982, Pest megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón némi kopással. A könyv szerkesztője, Ikvai Nándor (1935-1988) néprajztudós, muzeológus, múzeumigazgató által DEDIKÁLT példány.