Fegyverek, kések Tételek száma: 16
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2974564
15206
448
80000
Weapons, knives
cca 1860 Lefaucheux-rendszerű, hátultöltős, hatlövetű forgótáras pisztoly / revolver. Jelzett, gyártói jelzéssel (Liége, Belgium) és sorszámmal. Szép, megkímélt állapotban, h: 23 cm / Antique Lefaucheux-style revolver, made in Liége, Belgium, marked, in good condition 2926579
15207
448
80000
Weapons, knives
cca 1900 Dísztőr, jelzés nélkül, korának megfelelő szép állapotban, h: 45 cm 2873435
15208
448
28000
Weapons, knives
Replika pisztoly, antikolt, h: 22 cm 2973272
15209
448
Weapons, knives
Szovjet IZS-38 légpuska, jelzett, jó állapotban, h: 104 cm + hozzá 7 doboz lövedék és papír céltáblák 2972686
15210
448
14000
Weapons, knives
Slavia légpuska, kissé korrodált a cső 2973256
15211
448
Weapons, knives
TEX mod.3 légpisztoly, cal 177. Eredeti dobozában, tisztítóval, leírással, hozzá két doboznyi tölténnyel, szép állapotban. 2684426
15212
448
6500
Weapons, knives
2971741
15213
448
Weapons, knives
Antik kovás pisztoly replika, jó állapotban, h: 36 cm 2964826
15214
448
Weapons, knives
Kershaw cserélhető pengéjű vadászkés 3 pengével (fűrésszel) eredeti dobozban. Tokkal 2975326
15215
448
Weapons, knives
J. Marttiini kés, tokban, kopott, jelzett, h: 26 cm 2968595
15216
448
Weapons, knives
3 darabos minőségi kés tétel: Solingen késélező, Tóth János 1993 kés, Tramontina kés, jelzéssel, szép állapotban, h: 30-36 cm 2974578
15217
448
50000
Weapons, knives
Antik elöltöltős, kapszlis pisztoly, XIX. sz. közepe körül, jelzés nélkül, h: 20 cm / Antique pistol, mid-19th century, without mark Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft