Fotó

Tételek száma: 517

cca 1880 Habsburg-Lotaringiai Ferenc Ferdinánd főherceg (1863-1914) trónörökös fiatalkori, boudoir méretű fényképe, Adéle bécsi műterméből, foltos, kis karcolásokkal, az alja vágott, a hátoldalán ceruzás bejegyzéssel, 20,5x13,5 cm /  Archduke Franz Ferdinand of Austria, crown prince of Austria-Hungary, board photo, Wien, K. K. Hof-Atelier, spotty, damged, 20,5x13,5 cm
14479.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29

Wagner Károly (1830-1879) erdőmérnök, főerdőtanácsos, lapszerkesztő, keményhátú fotó Ellinger pesti műterméből, 17×11 cm
14480.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

cca 1970 4 db színész fotó Ladányi Ferenc és Tordai Teri, Temessy Hédi, Semjei Vera 18x14 cm-ig
14481.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

cca 1900 Grósz Emil (1865-1941) orvos, szemész kabinetfotója Strelisky műterméből 11x17 cm
14482.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

1968 Kozma Mihály válogatott labdarúgó, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, kisebb felületi sérüléssel, foltokkal, 18x12 cm
14483.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

1970 L. Wittenberg és Székely Imre (Bauer Sándor felvétele), Bauer Sándor, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, alján sérült, 18x11,5 cm
14484.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

14485.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Bilicsi Tivadar (1901-1981) színészről készült felvételek, 6 db fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek (Mezey Béla felvételei), 18x13 cm + 4 db poztív
14486.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1973 Pham Van Dong vietnámi miniszterelnököt fogadja Kádár János, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm
14487.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

1970 Louis Aragon és Roland Leroy francia kommunisták Kádár Jánossal, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 15,5x9,5 cm
14488.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

1974 Raymond Bressier és Losonczi Pál, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm
14489.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

1970 Politikus portrék: Németh Károly, Pullai Árpád, Gáspár Sándor; 3 db sajtófotó, lapokra ragasztva, feliratozva, pecséttel jelzettek, 11x7,5 cm és 7x5 cm között
14490.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft