cca 1880 Habsburg-Lotaringiai Ferenc Ferdinánd főherceg (1863-1914) trónörökös fiatalkori, boudoir méretű fényképe, Adéle bécsi műterméből, foltos, kis karcolásokkal, az alja vágott, a hátoldalán ceruzás bejegyzéssel, 20,5x13,5 cm / Archduke Franz Ferdinand of Austria, crown prince of Austria-Hungary, board photo, Wien, K. K. Hof-Atelier, spotty, damged, 20,5x13,5 cm
1970 L. Wittenberg és Székely Imre (Bauer Sándor felvétele), Bauer Sándor, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, alján sérült, 18x11,5 cm
Palló Imre (1891-1978) Kossuth-díjas operaénekes (bariton), 6 db pecséttel jelzett fotó (Mezey Béla felvételei), 18x13 cm + régebbi portréjáról 2-2 db előhívás és negatív (össz. 10 db)
1970 Politikus portrék: Németh Károly, Pullai Árpád, Gáspár Sándor; 3 db sajtófotó, lapokra ragasztva, feliratozva, pecséttel jelzettek, 11x7,5 cm és 7x5 cm között