Fotó

Tételek száma: 517

Magyar színésznők, színészek (Komlós Juci, Horváth Teri, Sinkó László, Bulla Elma...) 7 db feliratozott fotó
14491.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Fred Nuss (1934-2022) (erdélyi szász fotóművész): Petőfi. Nagy mérető fotó, hátoldalán jelzett. Kartonon. Végigfutó nagyon enyhe vonallal 98x83 cm
14492.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

14493.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86

14494.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86

Tasnády Fekete Mária (1911-2001) és Jávor Pál (1902-1959) egy filmjelenetben, pecséttel jelzett fotó, szélén kisebb foltok, 24×30 cm
14495.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86

1922 Függetlenség napi megemlékezés a városligeti Washington szobor előtt, rajta Póka-Pivny Béla, Vikár Béla, Zlinszky Ludwig Ernő, Zseny József, gróf Apponyi Albert, Ulysses Grant-Smith ideiglenes amerikai ügyvivő, követségi megbízott, Pekár Gyula, Paikert Alajos, Csiszárik János választott püspök és mások, feliratozva, nevesítve (nem aláírások), papírra ragasztva, a sarkain hiánnyal. 13,5x23,5 cm
14496.

1922 Függetlenség napi megemlékezés a városligeti Washington szobor előtt, rajta Póka-Pivny Béla, Vikár Béla, Zlinszky Ludwig Ernő, Zseny József, gróf Apponyi Albert, Ulysses Grant-Smith ideiglenes amerikai ügyvivő, követségi megbízott, Pekár Gyula, Paikert Alajos, Csiszárik János választott püspök és mások, feliratozva, nevesítve (nem aláírások), papírra ragasztva, a sarkain hiánnyal. 13,5x23,5 c...

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

1888 Viktória (1840-1901) német császárné portréja. Keményhátú fotó, üvegezett keretben, Reichard & Lindner műterme, hátoldalán kézírásos jegyzettel, 16x10 cm
14497.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,50
31,43

cca 1960-1970 Istók János (1873-1972) szobrászművész, 6 db fotó, a hátoldalon részben feliratozva, 24x18 cm és 12x8 cm körül
14498.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

14499.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

1972 Fejér Géza diszkoszvető, olimpikon, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 20x18 cm
14500.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

1973 Villányi Zsigmond öttusázó, olimpikon, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18,5x18 cm
14501.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

1973 Gyarmati Andrea úszó, olimpikon, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x18 cm
14502.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft