cca 1914-1918 Gőzmozdony egy hegyi állomáson, szénrakodás, fotó, a hátoldalon feliratozva, saroktöréssel, 16x12 cm / Steam locomotive at a mountain railway station, coal loading, photo, with folded corner
cca 1915 MÁV 601. sorozatú, Mallet-rendszerű hegyi gőzmozdony egy vasútállomáson, fotó, a hátoldalon feliratozva, szélein kisebb sérülésekkel, ázásnyommal, 17,5x13 cm / cca 1915 Hungarian State Railways steam locomotive at a station, photo, slightly damaged edges, water stain, 17.5x13 cm
1916 Az amerikai Baldwin Locomotive Works által épített Erie 5016 triplex gőzmozdony (össz. 3 db készült az Erie Railroad vasútvonal részére 1914 és 1916 között), fotó, szélein sérült, sarokhiánnyal, 21,5x9,5 cm / 1916 Erie No. 5016 triplex locomotive, constructed by the American Baldwin Locomotive Works (only 3 of this type were built for the Erie Railroad between 1914 and 1916), photo, damaged e...