1986 A Kína és Magyarország közötti kereskedelmi egyezmény aláírásáról fotóalbum Dr. Juhász Béla belkereskedelmi miniszter és a látogató küldöttség, fotók albumban. 42 fotóval Fotók 12x9 cm /China-Hungary trade agreement signing 42 photos of the delegation and the visit
cca 1865-1900 Régi polgári család fotóalbuma, benne főleg osztrák fotósok műtermeiben készült fotókkal, 38 fotóval. Régi bársony fotóalbumban, réz rátéttel, fém kapoccsal, kopott borítóval, javított kötéssel, a réz rátéten sérüléssel, kis hiánnyal, a táblák egy részén sérüléssel, a fotók változó állapotban.
cca 1920-1940 Kislány népviseletben, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, Király fényképész (Bp. VII., Király u. 73.) műterméből, a karton kissé viseltes, 24x17 cm
cca 1880 3 db chromotípia, az egyiken egy főpap, a Ferenc József-rend középkeresztjével, a másodikon egy kereszt, a harmadikon egy utolsó vacsora kép. Üveg, képkeretekben: kettő bársony, 10x6,5 cm, 11x8 cm, 8x10 cm, keretek: 20x15 cm, 17x14 cm, 15x20 cm
1967 szept., Keresztury Dezső író, korábbi vallás- és közoktatásügyi miniszter; Hubay Miklós író, később a Magyar Írószövetség elnöke és Arthur Burkhard a budapesti Fészek-klubban, hátoldalán pecséttel jelzett és feliratozott fotó, Kemény László fotóriporter felvétele, 18x23 cm