Fotó Tételek száma: 517
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2955601
14839
448
Photo
Rudolf Dalgerer 2 db természetfotója (lepke és hattyú), kartonra kasírozva, az egyik a hátoldalon jelzett, 19,5x29 cm 2948849
14840
448
Photo
cca 1910-1920 Vegyes fotó tétel, 5 db, közte Pobuda Alfréd (Bp.) fotó is, közte foltosak, sérültek, 16x21 cm és 19,5x24 cm 2955308
14841
448
Photo
cca 1940 Levente csoportkép, fotó, kissé sérült, hátoldalán albumba ragasztás nyomaival, 22,5x16,5 cm 2937833
14842
448
Photo
72 db dia utazás-turizmus témában, két diatároló dobozban 2899782
14843
448
900
Photo
cca 1900-1920 Népviselet, folklór; 7 db üvegdia, Uránia Szemléltető Taneszközök Gyára, eredeti kartondobozban, 8,5x8,5 cm 2937829
14844
448
Photo
11 db különféle fotótasak, benne vegyes negatívokkal 2952573
14845
448
Photo
cca 1900-1975 össz. 6 db fotó és fénynyomat, közte egy színes fotó VI. Pál pápa és egy beazonosítandó bíborosról (jelzés nélkül), részben későbbi előhívás, részben kopott és kissé sérült, 9,5x14,5 és 33,5x20,5 cm közötti méretekben 2939401
14846
448
Photo
1967 Egyesült Izzó, munkáshölgy a gyárban munka közben, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 23x17 cm 2938701
14847
448
Photo
1973 Csili Művelődési Központ, a Rajkó Táncegyüttes próbál a VIT-re, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x17 cm 2939389
14848
448
Photo
1975 Budapesti Nemzetközi Vásár (BNV), nemzetek zászlói a főtéren, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x18 cm 2938882
14849
448
Photo
1972 Népi kerámiák kiállítása (Probstner János és Varga Gábor keramikusok munkái), 2 db sajtófotó, a hátoldalon feliratozva, pecséttel jelzettek, 23x12 cm és 20,5x11 cm 2938730
14850
448
Photo
1972 Magyar és cseh sportoló kézfogása atlétikai versenyen, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 19x18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft