1914 Georg Anthes (Anthes György) (1863-1922) német operaénekes, a budapesti Zeneakadémia tanár és az Operaház főrendezője, fotólap, feliratozva, datálva, egyik sarka kissé sérült, 13,5x8,5 cm
2 db magyar sportolókat ábrázoló fotó: 1959 A magyar labdarúgó-válogatott tagjai, középen Grosics Gyula kapus, törésnyommal, 8,5x6,5 cm + Sportolók Kádár-címeres melegítőben, 9,5x6,5 cm
Makó Albert (1820-1881) 1848 szeptemberétől a Szatmár megyei önkéntes csapat őrmestere, ősztől részt vesz az erdélyi harcokban. Szatmár megyei ülnök Viztkártya fotó
cca 1938 Gróf Bethlen István politikus, volt miniszterelnök és Bartha Károly táborszernagy, az Imrédy-kormány honvédelmi minisztere egy vasúti kocsi előtt. Fotó, a hátoldalon feliratozva, pecséttel jelzett (Az Est felvétele), 17x11 cm