Hajózás, Balaton Tételek száma: 26
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2586292
15192
448
Ships Balaton
1930 Gödölle Ferenc D.G.T. főkapitány gyászjelentése, postán futott, hajtás mentés kis szakadással, 22x30cm 2638814
15193
448
Ships Balaton
1928 A Kecskemét hajó sérüléséről készült 2 db fotó 16x12 cm 2812599
15194
448
Ships Balaton
1862 DDSG (Első Dunagőzhajózási Tárasaság) hajó menetrend kivágáson 12x26 cm 2641845
15195
448
30000
Ships Balaton
Régi hajós mérő eszköz, házi készítésű, fára kasírozott Balaton térképpel. 2812605
15196
448
Ships Balaton
cca 1910-1920 DDSG (Első Dunagőzhajózási Tárasaság) és Duna hajózási vállalat két fejléces levele 2965063
15197
448
Ships Balaton
Tóth Kálmán: Szélcsendben...viharban...Bp.,1979, Sport. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, gerincen apró sérüléssel. 2965066
15198
448
Ships Balaton
Illyés Gyula, Reismann János: Balaton. Bp., 1962, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, sérült műanyag védőborítóval, máskülönben jó állapotban. 2976771
15199
448
4200
Ships Balaton
Erre inni kell! Egy kupa Badacsony. Szerk.: Simon Katalin. H.n., 2002, Nap, Szél és Csillagok Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2976828
15200
448
Ships Balaton
Örvös János (szerk.): Balaton-felvidék útikalauz. Fekete-fehér fényképekkel illusztrált. Bp., 1965.,Sport. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval. + Zákonyi Ferenc: Tihany. Balatonfüred, 1963, Veszprém Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült kötéssel, foltos lapokkal, kijáró lapokkal. 2954524
15201
448
Ships Balaton
Balatoni üvegezett fémkeretes tálka, jelzett, 16x13 cm 2680677
15202
448
Ships Balaton
1987 Hajózási szabályzat + ábraanyag műbőr kötésben 2952003
15203
448
Ships Balaton
Balatoni emlék, fémlemez falitál, kopással, d: 19,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft