Nagy-Britannia 1987. "WIZO (Nők Nemzetközi Cionista Szervezete)" kétoldalas fém emlékérem eredeti, erősen sérült tokban (38mm) T:UNC (eredetileg PP) patina United Kingdom 1987. "WIZO (Women's International Zionist Organization)" two-sided metal medallion in original, but hard-damaged case. "FEDERATION OF WOMEN ZIONISTS OF GREAT BRITAIN & IRELAND / BIENNIAL CONFERENCE - JERUSALEM 1987" (38mm) C:UNC...
Német Államok / Weimar-Eisenach 1741. "Weimar és Eisenach szövetsége alkalmából" Br emlékérem "Incrementum Augusti Salus Publica - Felix Temporum Mutatio / Memoriae Principatus Isenacensis, Serenissimo Domino Ernesto, Domino Augusto Duci Saxoniae - Vinariae Regnanti Iure Successionis Traditi MDCCXLI" Szign.: Vestner F. (31,16/41mm) T:2 kis patina, kis ph. German States / Weimar-Esenach 1741. "On t...
Német Államok / Szászország 1826. "Johann Wolfgang von Goethe" bronz emlékérem kissé sérült műanyag dísztokban. Szign.: Friedrich Anton König (42,5mm) T:AU,XF patina, karc / German States / Saxony 1826. "IOH. WOLFG. VON GOETHE / MDCCCXXVI" bronze medallion in slightly damaged plastic case. Sign.: Friedrich Anton König (42,5mm) C:AU,XF patina, scratch
Német Birodalom / Szászország ~1850. "Drezdai emlék / János Szászország királya" keménypapír emlékérem eredeti tokban (45mm) T:XF German Empire / Saxony ~1850. "Erinnerung an Dresden / Johann V. G. G. Koenig von Sachsen" cardboard medallion in original case (45mm) C:XF
Német Birodalom 1888. "II. Vilmos / III. Frigyes" Al emlékérem (39mm) T:F ph. German Empire 1888. "Wilhelm II / Friedrich III" Al medallion (39mm) C:F edge errors
Német Államok / Bajorország 1893. "Lajos bajor herceg és Habsburg-Estei Mária Terézia ezüstlakodalma" bronz emlékérem. Szign.: A. BOERSCH (41mm) T:2,2- ph. German States / Bavaria 1893. "Silver Wedding Anniversary of Prince Ludwig of Bavaria and Maria Theresa of Austria-Este" Br commemorative medal. Sign.: A. BOERSCH (41mm) C:XF,VF edge error
Német Birodalom 1898. "Bismarck halálának emlékére" kétoldalas bronz emlékérem füllel. Szign.: B. Koehler Berlin (28mm) T:XF German Empire 1898. "In memory of Bismarck's death" two-sided bronze commemorative medallion. Sign: B. Koehler Berlin (28mm) C:XF
Német Birodalom 1908. "Berlin 1908 / XII. Nemzetközi Sajtó Kongresszus" jelzetlen Ag emlékérem szalagos kitűzővel, eredeti, gyártói tokban (13,40g/29mm) T:1- / German Empire 1908. "Berlin 1908 / 12th International Press Congress" Ag commemorative medallion without hallmark, on ribbon pin, in original case "BERLIN 1908 / XII INT PRESS CONGRESS" (13,40/29mm) C:AU