NSZK 1967. "Franz von Taxis halálának 450. évfordulója" kétoldalas, jelzetlen Ag emlékérem (13,14g/32mm) T:UNC,AU kis patina GFR 1967. "450th Anniversary of the Death of Franz von Taxis" two-sided, unmarked Ag medallion (13,14g/32mm) C:UNC,AU small patina
Német Demokratikus Köztársaság ~1970. "Friedrich Engels 1820-1970" Ag emlékérem (32.23g/0.800/44mm) T:1- German Democratic Republic ~1970. "Friedrich Engels 1820-1970" Ag commemorative medallion (32.23g/0.800/44mm) C:AU
NSZK 1973. "Elias Holl 1573-1973 - Baumeister in Augsburg / Das Rathaus in Augsburg - Erbaut 1615-1620" jelzett Ag emlékérem (14,79g/0.925/35mm) T:UNC (eredetileg PP)
NSZK 1975. "Hapag - Nyugat-Indiai Posta 100. évfordulója" jelzetlen Ag emlékérem eredeti dísztokban (29,92g/38mm) T:XF patina FRG 1975. "100th Anniversary of the Hapag - Westindien Postal Service" unmarked Ag commemorative medallion in its original case (29,92g/38mm) C:XF patina
Németország 1980. "Sportlövészet 1590 / Lövész egyesület, Tuttlingen 1820." lövészeti díjérem (45mm) + DN "Oskar von Miller 1855-1934 / Német Múzeum, München - pénzverőgép 1859" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:1,2- patina Germany 1980. "Sportschiessen 1590 / Schützengesellschaft Schönblick Tuttlingen 1820 e.V." two sided award medal (45mm) + "Oskar von Miller 1855-1934. / Deutsches Museum Münc...
Német Demokratikus Köztársaság 1982. "VII. Pioniertreffen - Dresden 1982" kerámia érem a Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (41mm) T:1 German Democratic Republic 1982. ""VII. Pioniertreffen - Dresden 1982" ceramic medal with Porcelain Manufactory of Meissen's maker's mark (41mm) C:UNC
NDK 1985A "Demokratikus földreform 1945 / Szocialista mezőgazdaság az NDK-ban 1985" Ni emlékérem sérült tokban (35mm) T:AU GDR 1985A "Demokratische Bodenreform 1945 / Sozialistische Landwirtschaft in der DDR 1985" Ni commemorative medallion in damaged case (35mm) C:AU