2 400 Ft
14
1932 M. kir Honvéd Ludovika Akadémia, akadémikus huszár század, szolgálati jegy fogságba helyezendő emberről, Vásony Béla (1910-1988) akadémikus fogoly, későbbi huszár őrnagy és százados elleni ítélet, M. kir Honvéd Ludovika Akadémia, akadémikus huszár század bélyegzővel, kissé sérült, 17x21 cm.