8 000 Ft
22
cca 1934 "Katonai szolgálati időm emlékére", Horthy Miklós kormányzó arcképével, angyalos-koronás nemzeti kis-, Erdély-, és hármashalmos-kettős keresztes magyar címerrel, valamint a Szabadság-téri Trianon-szoborcsoport (Nyugat, Észak, Dél, Kelet) alakjaival díszített nagyalakú obsit, Bp., Kincs Emil-ny., kissé sérült üvegezett fa keretben, obsiton helyenként sérüléssel, teljes méret 65x49 cm