1941 Egy nagy grófi könyvtár anyagából eladásra kerülő ritka, régi könyvek és kéziratok jegyzéke. I. rész. Árverési katalógus. 44 p. Kiadói papírkötésben, kissé sérült borítóval, első néhány lap kissé foltos, több lapon ceruzás jelölésekkel.