1951 A Néphadsereg agitátorainak zsebkönyve. 1. szám. Kiadja a Magyar Néphadsereg Politikai Főcsoportfőnöksége. Bp., Vörös Csillag-ny., 70+(2) p. Agitprop kiadvány. Kiadói tűzött papírkötés, a borító kissé foltos.
1952 Diadal Helsinkiben. Képes sporttörténeti kiadvány az 1952. évi helsinki olimpián részt vett magyar csapatról. Bp., Ifjúsági Könyvkiadó, 64 p. Számos fekete-fehér fotóval. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal.
1952-1953 Béke és Szabadság 2 db száma: 1952. aug. 10. olimpiai különszám, a címlapon Papp László, sérült + 1953. dec. 16. sz., a hátoldalon Puskás Ferenc, a 22. oldalon a Honvéd válogatott játékosai: Bozsik, Puskás, Grosics, stb.