Nyomtatványok Tételek száma: 401
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2969392
17099
448
Printed Materials
Vegyes szentképek kb 60 db benne régiek és újak is 2968379
17100
448
Printed Materials
A gyümölcsfák műtrágyázása ismertető kiadvány Gebhardt grafikus borítójával. 7p. 2974149
17101
448
Printed Materials
Vörösmarty Mihállyal kapcsolatos illusztrációk, műmellékletek, össz. 7 db, vegyes állapotban, lapméret: 28x30 cm körül 2974330
17102
448
Printed Materials
10 db vegyes kínai prospektus, üdvözlőlap, meghívó 2976795
17103
448
Printed Materials
Vegyes csomag papírrégiség, eljegyzési értesítő, naptár, képeslapok, Don Bosco füzet, 1947-es lakbérkönyv, Hummel grafikai nyomatok, szállodaszámla, biankó retró üdvözlők,, Artex 20, mirelit szakácskönyv, MÁV meghívó, ÁB balesetbiztosítási kötvény, fővárosi fürdők könyvecske, Szófia és Vitóska negyed térkép, családi fotók, stb., összesen 60 db 2972780
17104
448
Printed Materials
Bélyegformájú autós gyűjtőképek, 16 db kép egy ívben, a hátoldalon műszaki adatokkal, teljes méret: 32,5x22 cm 2974076
17105
448
Printed Materials
Zé Kovács József (1951- ): 3 db illusztráció. Ofszet, papír, az egyik jelzett a nyomaton, néhány lapszéli gyűrődéssel, lapméret: 31,5x21 cm 2892995
17106
448
Printed Materials
7 db vegyes régi metszet / nyomat, vegyes állapotban, lapméret: 36x27 cm körül 2965650
17107
448
Printed Materials
Oser József Malomépítészet és gépgyár. Hengerszékek, Vizturbinák, Malomgépek. Krems, Oser József magánkiadása, sérüléssel 2965637
17108
448
Printed Materials
Magyar Gépforgalmi Részvénytársaság árjegyzék gőzcséplőkészletekről, benzincséplőkészletekről, mótorokról és malomberendezésekről. Gelléri és Székely, Budapest, sérült kiadói papírkötésben. 2972968
17109
448
Printed Materials
2 darab régi látásvizsgáló tábla, papír, "Csapody Látás-próbái", kis beszakadással, hajtott, 58x23 cm 2974346
17110
448
Printed Materials
8 db leporelló magyar városok, tájak képeivel, Bp., Képzőművészeti Alap kiadása, változó állapotban, 7,5x10,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft