Szentképek, bibliai illusztrációk, budapesti Eucharisztikus Kongresszus emlék, stb.; össz. kb. 40-50 db (főként régi, de néhány modern is), vegyes állapotban
Vegyes csomag papírrégiség csokipapírok, litográfiák, fotók, képeslapok, exlibrisek, eredeti rézkarcok, 50-es évekből esküvői fotók, matricák, levelek, borítékok, stb. 85 db összesen
Tóth Gyula (1891-1970), 3 db mű: Lovas és katonai témájú rajzok. Ceruza, papír, jelzés nélkül, egy további lapon a művész autográf aláírásával, 27x19 cm