cca 1900 kb. 104 db építészet, művészet témájú illusztráció (Székely nemzeti hímzések a Székely Nemzeti Múzeumban, Budapesti Margithíd, Budapesti Honvédemlék stb.) a Pallas és Meyer's Lexikon 5. kiadásából, néhány kevés sérült vagy foltos, 24x16 és 24x30 cm
cca 1900 kb. 104 db tudomány, technika, közlekedés, militária, építészet témájú illusztráció a Brockhaus, Meyer's, Pallas Nagy Lexikonából, néhány kevés sérült, 24x16 és 24x30 cm méretekben
cca 1900-1910 Anatómiai szemléltető ábrák. 5 lapból álló, kihajtható, színes litografált illusztráció. Deutsches Verlagshaus Bong & Co., Berlin und Leipzig, Wien, Stuttgart. Kissé foltos, néhány kisebb sérüléssel, kihajtva: 70x21 cm
cca 1900 2 db állatokkal kapcsolatos illusztráció, színes litográfia, papír, német nyelven feliratozva, az egyik sérült, ragasztással javított, 42x33 cm
cca 1900 Zichy Mihály festőművész rajzai után készült 9 db fekete-fehér nyomat. (In: Arany János balladái - Zichy Mihály rajzaival. Bp., Ráth Mór kiadása). Vegyes állapotban, lapszéli ázásnyomokkal, lapméret: 32x24 cm