Nyomtatványok Tételek száma: 401
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2972754
16797
448
Printed Materials
cca 1900-1920 Ricordo di Roma, leporelló album 30 db fekete-fehér képpel (komplett), kissé sérült gerinccel, 22x16,5 cm 2973994
16798
448
Printed Materials
cca 1900-1920 Cimitero monumentale di Milano (műemléki temető), leporelló album 32 db fekete-fehér képpel, dekoratív borítóval, 16,5x11,5 cm 2973989
16799
448
Printed Materials
cca 1900-1920 Pompei, leporelló album 34 db fekete-fehér képpel, dekoratív, sérült zsinórfűzéses borítóval, 17x13 cm 2974438
16800
448
Printed Materials
cca 1900-1920 3 db olasz leporelló (Ricordo di Venezia, Pompei, Milano), fekete-fehér képekkel, vegyes állapotban 2971395
16801
448
Printed Materials
cca 1900-1920 Öltözködés táblázata, különböző alkalmakra, a kor divatjának megfelelő ruhadarabokkal, szakadásokkal, hajtásnyomokkal, 48x39 cm 2972857
16802
448
Printed Materials
cca 1900-1920 The National Geographic Society Pictorial Geography, össz. 41 db angol nyelvű, képekkel illusztrált tábla, több sorozatból (The Indian in America, The Negro in Africa, Eskimo Life, stb.), nem teljesek. Vegyes állapotban, lapméret: 27,5x22,5 cm 2912932
16803
448
Printed Materials
cca 1900-1970 Vegyes gyászjelentés tétel (érdekesebb darabokkal), vegyes méretben és állapotban (közte sérült is) 2744033
16804
448
Printed Materials
1901 Budapesti Hirlap XXI. évf. 83. sz., 1901. márc. 24., töredék (1-4., 29-30., 43-44. oldalak) 2966006
16805
448
Printed Materials
Willinger Márton szőlő-nagybirtokos név- és árjegyzéke Zomba (Tolna-megye). 1901, sérülésekkel. 2974934
16806
448
Printed Materials
1903 Emlék Petrozsényből. Herz Arnold és Grausam Károly kiadása 18 képpel megviselt, ázott állapotban. Vasútállomás, bánya, román-magyar határ, stb / Memory from Petrosani 18 images leporello. Damaged, sot wet, parted. Railway station, border, etc 17x11 cm 2910380
16807
448
Printed Materials
1903 George Derville Rowlandson (1861-1930) festménye után: The water jump, Grand National 1902 (lóverseny). Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Faulkner & C. kiadása, 1903. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 35,5×65 cm 2967909
16808
448
Printed Materials
1903 Hölgyszépségverseny, szecessziós szavazólap (budapesti mészáros- és hentes-ifjúság nyári mulatsága) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft