12731.
448. Lezárult gyorsárverés
Órák
2 000 Ft
27
2 db régi zsebóra: "Petőfy Sándor" Schönwald Imre, Pécs, XX. sz. eleje, plasztikus virágmintával díszített, duplafedeles tokkal + jelzés nélküli, fémtokos zsebóra. Nem működő, sérült állapotban, d: 43-47 mm